Angelika Małecka w finałowej 5 i z tytułem MISS WORLD POLAND FOTO 2016 !!!

2016-10-10 //Wstecz
Angelika Małecka w finałowej 5 i z tytułem MISS WORLD POLAND FOTO 2016 !!!9 października z pewnością będzie niezapomnianym dniem dla Angeliki Małeckiej i dla naszego biura! W tym dniu,w prestiżowej przestrzeni, w centrum Warszawy, laureatki regionalnych eliminacji konkurowały o tytuły i prawo reprezentowania Polski podczas finału Miss World 2016 w Waszyngtonie. Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż Angelika Małecka - II Vice Miss World Poland Małopolski 2016 znalazła się w finałowej piątce najpiękniejszych kobiet w kraju i otrzymała tytuł MISS WORLD POLAND FOTO 2016 :) Gratulujemy z całego serca !

W finale wzięły udział również Julia Jamrozowicz - Miss World Poland Malopolski 2016 i Ewelina Filipek- I Vice Miss World Poland Malopolski 2016 . Julia znalazła się w finałowej dziesiątce najpiękniejszych z całego kraju.

Dla nas, jako biura,  były to pierwsze wybory w ramach tak prestiżowego konkursu. I już możemy się poszczycić tak dużymi sukcesami! Widać Małopolanki są śliczne, w co nigdy nie wątpiliśmy, a i  nasze ponad 15 - letnie doświadczenie w branży konkursów piękności gwarantuje trafność wyborów.

Finał wyborów Miss World Poland 2016 odbędzie się 18 grudnia w Waszyngtonie. Reprezentantką Polski na wyborach będzie  - Kaja Klimkiewicz - Miss World Poland 2016.

Z całego serca gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!