VI Zakopane Fashion pod hasłem "Młodzi, zdolni, kreatywni"

2016-08-10 //Wstecz
VI Zakopane Fashion pod hasłem  "Młodzi, zdolni, kreatywni"Szóstej edycji gali modowej ZAKOPANE FASHION naszej produkcji, przyświecało hasło: MŁODZI, ZDOLNI, KREATYWNI. Gala już na stałe wpisała się w krajobraz imprez pod Tatrami i z pewnością można zaliczyć ją do wydarzeń modowych tego regionu. To wydarzenie obfitujące w wiele wrażeń estetycznych, dające możliwość obcowania z modą. Jest nam niezmiernie miło rok rocznie gościć tak wiele znakomitych osobistości i koneserów mody. Dziękujemy za tak liczną coroczną obecność - producent Zakopane Fashion PARA Fashion :)

Podczas gali na wybiegu można było zobaczyć najnowsze kolekcje kolekcje mody Magdaleny Kowalczyk z Wadowic, Anity Balakowicz z Ostrowska oraz Marioli Wróbel i Magdaleny Madej z Krakowa. Galę zawodowo poprowadziła Iwona Radwan Sado – telewizyjna specjalistka do spraw wizerunku, wykładowca akademicki wizerunku w biznesie, a ostatnio ekspert w telewizyjnym programie TVN ” Projekt Lady”. 

Na scenie przepięknie zaśpiewali finaliści telewizyjnego, popularnego programu TVN - Aplauz, Aplauz - Beata Bełtowska z córką Kasią. Wśród specjalnych gości pojawili się także aktorzy Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak, Marcela Chmielowska – reprezentantka Polski na Miss Universe 2014 oraz Iza Filipowska – reprezentantka Polski na Miss Universe 1992 r.

 

Fot. Michał Bachulski