Aktualności

Sesja kożuszkowa - FP LeatherSesja kożuszkowa - FP Leather
2018-02-27 // czytaj cały
"Nie ilość ubrań w szafie ma znaczenie,
a ich jakość i ponadczasowy styl" - takie zdanie można znaleźć na stronie producenta kożuszków dla niej i dla niego firmy FP Leather.

W sesji udział wzięli Julia i Karol. Za obiektywem Michał Bachulski.
HOSTESSY  - pracowity wakacyjny czas ;)HOSTESSY - pracowity wakacyjny czas ;)
2017-07-28 // czytaj cały
Wakacje w pełni, a u nas bardzo pracowicie. W wielu miejscach można spotkać nasze hostessy, które promują, zapraszają, zachęcają i zniewalają uśmiechem :) Jesteśmy w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Wiśle, Krynicy itd.
Serdecznie zapraszamy do współpracy HOTELE, FIRMY I ORGANIZATORÓW WAŻNYCH SPOTKAŃ BRANŻOWYCH, TARGÓW I KONFERENCJI Z TERENU CAŁEGO KRAJU.
Strój narodowy na finał Miss World Poland 2016 - PREMIERAStrój narodowy na finał Miss World Poland 2016 - PREMIERA
2016-11-24 // czytaj cały
Już 18 grudnia w Waszyngtonie odbędzie się finał konkursu Miss World 2016, podczas którego Polskę reprezentować będzie Kaja Klimkiewicz – Miss World Poland 2016.Oprócz sukienki wieczorowej, na finał przygotowany został również strój narodowy, budzący zawsze najwięcej emocji. Tegoroczny stój jest piękny, klasyczny i elegancki, ale bardzo zakorzeniony w tradycji podhalańskiej. Zaprojektowany przez Marię Fedro.
Backstage wieczoru z Miss World Poland 2016Backstage wieczoru z Miss World Poland 2016
2016-11-23 // czytaj cały
Na początek backstage bardzo pracowitego wieczoru z Miss World Poland 2106 Kają Klimkiewicz w Zakopanem. Było bardzo miło i pracowicie :) Ale nic bez super teamu. Zatem podziękowania dla sprawców i realizatorów tego projektu !!!


Finalistki PARA Fashion na Miss World Poland 2016 - KULISYFinalistki PARA Fashion na Miss World Poland 2016 - KULISY
2016-10-12 // czytaj cały
Jak już informowaliśmy w minioną niedzielę w Warszawie odbył się finał Miss World Poland 2016. Nasze biuro miało tam godną reprezentację :) Angelika Małecka, Julia Jamrozowicz i Ewelina Filipek dały radę!!!
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii zza kulis konkursu Miss World Poland 2016 i podejrzenia dziewczyn na backstage :)
Angelika Małecka w finałowej 5 i z tytułem MISS WORLD POLAND FOTO 2016 !!!Angelika Małecka w finałowej 5 i z tytułem MISS WORLD POLAND FOTO 2016 !!!
2016-10-10 // czytaj cały
9 października z pewnością będzie niezapomnianym dniem dla Angeliki Małeckiej i dla naszego biura! W tym dniu,w prestiżowej przestrzeni, w centrum Warszawy, laureatki regionalnych eliminacji konkurowały o tytuły i prawo reprezentowania Polski podczas finału Miss World 2016 w Waszyngtonie. Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, iż Angelika Małecka - II Vice Miss World Poland Małopolski 2016 znalazła się w finałowej piątce najpiękniejszych kobiet w kraju i otrzymała tytuł MISS WORLD POLAND FOTO 2016 :) Gratulujemy z całego serca !
Sezon na konferencje!  - HOSTESSY, FORDANSERKISezon na konferencje! - HOSTESSY, FORDANSERKI
2016-09-28 // czytaj cały
Wrzesień, październik to czas konferencji!
Serdecznie zapraszamy do współpracy HOTELE, FIRMY I ORGANIZATORÓW WAŻNYCH SPOTKAŃ BRANŻOWYCH, TARGÓW I KONFERENCJI Z TERENU CAŁEGO KRAJU.
Jak co roku możemy zapewnić Państwu profesjonalną obsługę podczas trwania spotkań firmowych, prezentacji produktu czy też wieczornych eventów.
Zaufało nam wiele firm terenu całego kraju, liczna grupa hoteli, którzy rok rocznie wracają zadowoleni :)
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! :)
V-ery I-mportant P-erson VI Zakopane Fashion 2016V-ery I-mportant P-erson VI Zakopane Fashion 2016
2016-08-12 // czytaj cały
Gala VI ZAKOPANE FASHION, okrzyknięta MODOWYM WYDARZENIEM SEZONU w regionie, jak co roku skupia wiele znanych osób, aktorów i artystów. Wśród zobaczyć można było Karolinę Nolbrzak - aktorkę, Włodzimierza Matuszaka - aktora, czy też niezwykle piękną Marcelę Chmielowską - reprezentantkę Polski na Miss Univese 2015.
Wśród gości można też było wypatrzeć Izabelę Filipowską – reprezentantkę Polski na Miss Universe 1992 r. , a także Elżbietę Krzemińską - Owczarz - znaną projektantkę, znawczynię i miłośniczkę mody folk.
VI Zakopane Fashion pod hasłem  "Młodzi, zdolni, kreatywni"VI Zakopane Fashion pod hasłem "Młodzi, zdolni, kreatywni"
2016-08-10 // czytaj cały
Szóstej edycji gali modowej ZAKOPANE FASHION naszej produkcji, przyświecało hasło: MŁODZI, ZDOLNI, KREATYWNI. Gala już na stałe wpisała się w krajobraz imprez pod Tatrami i z pewnością można zaliczyć ją do wydarzeń modowych tego regionu. To wydarzenie obfitujące w wiele wrażeń estetycznych, dające możliwość obcowania z modą. Jest nam niezmiernie miło rok rocznie gościć tak wiele znakomitych osobistości i koneserów mody. Dziękujemy za tak liczną coroczną obecność - producent Zakopane Fashion PARA Fashion :)
Miss World Poland Małopolski 2016   - GALA FINAŁOWA - FOTOGALERIAMiss World Poland Małopolski 2016 - GALA FINAŁOWA - FOTOGALERIA
2016-08-09 // czytaj cały
To była wspaniała i niezwykle elegancka gala! Ponad 400 osób na widowni, 19 pięknych finalistek , koronowane głowy, znamienici goście, cudowni artyści, piękne kreacje, wspaniała atmosfera , to wszystko złożyło się na pierwsze w historii wybory Miss World Poland Małopolski 2016 odbywające się w Zakopanem! Wieczór przeznaczony na to właśnie wydarzenie z pewnością nie zostanie szybko zapomniany ! W ten wieczór wybrano Miss World Poland Małopolski 2016 - JULIĘ JAMROZOWICZ :) !!!!


[1] 2 3 4 5 ... 12 » następna